150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderim
Geri Dönüşümlü Ürünler
256BIT SSL Sertifikası ile bilgileriniz güvende
Tüm siparişlerinize kredi kartınıza taksit imkanı.
Makaleler » Su Arıtma » İhlas su arıtma cihazı
resimKonu
İhlas pazarlama A.Ş. bünyesindeki ihlas su arıtma cihazları aura ve cebilon
 

İhlas su arıtma cihazı

İhlas su arıtma cihazı İhlas Pazarlama A.Ş. bünyesinde satışı yapılan bir üründür. İhlas su arıma cihazları İhlas pazarlamanın satış ekipleri vasıtasıyla pazarlanmaktadır, şirketiminiz ihlas su arıtma cihazı ürünleriyle bir ilişkisi yoktur. Burada sadece ihlas su arıtma cihazları ile ilgili bilgilendirme verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için ihlas pazarlamaya başvurmak gereklidir.

İhlas su arıtma cihazları

 

İhlas cebilon ev tipi su arıtma cihazıİhlas su arıtma cihazları aura ve cebilon markaları ile satışa sunulmaktadır. Aura standart tip açık kasalı cihaz, cebilon ise kapalı kasa tip cihazdır. Türkiye'de ilk satışa sunulan cihazlardan biri de ihlas su arıtma cihazlarıdır. Yaygın servis hizmeti ve pazarlama ağı ile tüketicilerin beğenisini kazanmış bir markadır. Türkiye'deki su arıtma piyasasının hızlı gelişi bir nevi ihlas su arıtma cihazları ile olmuştur diyebiliriz. İhlas su arıtma cihazlarının fiyatlarını İhlas Pazarlama A.ş. belirlemektedir, güncel fiyat listesi için bulunduğunuz şehirdeki yetkili bayi ya da servise başvurabilirsiniz. 

 

Aura standart açık kasalı reverse osmosis su arıtım sistemine sahip olup 5 filtrelidir. Bu cihazın ön arıtım filtreleri, membran filtresi ve post karbon filtresi standart olup her yerden temin edilebilir. Ön arıtım filtreleri 10 inch boyutunda 2,5" çapındadır. 

İhlas iş yerleri için su arıtma cihazı cebilon s

 

Cebilon kapalı kasa olup üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmektedir. NSF onaylı bir ürün olup yine 5 aşamalıdır. Mineralli karbon filtresi son aşamada vücudumuz için gerekli olan mineralleri suya takviye etmektedir.Motorlu bir cihaz olup 11 litre tank hacmine sahiptir, günde yaklaşık 250 litre su üretme kapasitesine sahiptir. 270*430*335 mm ölçülerine sahip kompakt bir cihazdır. Tezgahaltında az yer kaplayarak müşterinin tezgahaltından daha çok faydalanmasını sağlar. Cebilon S işyerleri, restaurantlar, okul, kreş, fırın, pastane, resmi daireler gibi (40-50 kişilik) küçük ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir üründür.

26.04.2013

Yorumlar
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Optimum Alışveriş Tüm hakları saklıdır.

Powered By MarkaClick Digital

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır