150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderim
Geri Dönüşümlü Ürünler
256BIT SSL Sertifikası ile bilgileriniz güvende
Tüm siparişlerinize kredi kartınıza taksit imkanı.
Makaleler » Alkali İyonize Su » Biocera
resimKonu
 

BIOCERA

BIOCERA şirketi 1994 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Kuruluğundan bu yana bir enstitü gibi çalışarak insan sağlığına faydalı çevreye duyarlı ürünler geliştirmiştir. Anti bakteriyel ve Kızılötesi teknolojisinde üstün olan firma kağıt üretiminden süs eşyalarına, tekstilden boya üretimine kadar çeşitli endüstrilere nano teknoloji antibakteriyel ve uzak dalga boylu kızılötesi ışınım yapan hammadde sağlamaktadır. Su teknolojileri konusunda çığır açacak yeni yaklaşımlarda bulunmuştur.

Water Quality üyesi ISO9001, ISO14001 sertifikalarına sahip firmanın ürünleri için FDA, NSF gibi uluslar arası birçok firmadan almış olduğu sertifikalar tüketiciler için akılda soru işareti bırakmamaktadır. Su teknolojilerinde kullanılan plastikler insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan geri dönüşümlü maddeden üretilmiştir. Örneğin çamaşır yıkama topundaki plastik koruma doğaya bırakıldıktan sonra %100 çözülebilmektedir.


İçerisindeki seramik kürecikler ise tamamen doğada bulunan minerallerden nano teknolojiyle 1500 ˚C üzerindeki sıcaklıklarda 3 kez fırınlanarak üretilmiş olup yapısında herhangi bir bozulmaya rastlanması mümkün değildir. Biocera seramik kürecikler dünyada bir ilk olarak NSF sertifikasına sahip olmuştur. Bütün bunların yanında fiyat/performans olarak da oldukça yüksek düzeyde ürünler sunmaktadır. Yenilikçi ürünler Japonya’dan Çin’e, Malezya’dan Pakistan’a, İngiltere’den Almanya’ya, Fransa’dan Polonya’ya, Amerika’dan Kanada’ya dünyanın dört bir tarafında Biocera markası ile pazarlanmaktadır.

Duş filtresi, çamaşır yıkama topu gibi ürünler insan sağlığı için yararlı olmakla birlikte çevre içinde son derece faydalıdır. Özellikle çamaşır yıkama topu kimyasallardan, sudan, elektrikten tasarruf sağlamasının yanında atıksudaki kirlilik yükünü azalttığı için de tam anlamıyla çevreci bir üründür. Duş filtresi için ise sağlıklı yaşam konusunda ülkemizdeki büyük bir eksikliği gidereceğini düşünmekteyiz. İçme suyuyla ilgili diğer ürünler içilebilir ekonomik bir temiz su yaratmanın yanında sağlıklı bir yaşam için hayatımızda vazgeçilmez olarak yerlerini alacaklardır.

Çevre ve insan sağlığı bakımından ekonomik, ileri teknoloji, yenilikçi ürünler sunan Biocera firmasına ve bu ürünleri tercih eden siz değerli müşterilerimize yürekten teşekkürlerimizi sunarız.
 

Yorumlar
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Optimum Alışveriş Tüm hakları saklıdır.

Powered By MarkaClick Digital

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır